Translate

18 Ocak 2015 Pazar

DUYURU / GEN. YÖN. MSJ. / Kabine Başkanlar 3. Toplantısı ve Kurucular Ayı kutlamaları, teşekkürlerimiz hk.
DUYURU / GEN. YÖN. MSJ. / Kabine Başkanlar 3. Toplantısı ve Kurucular Ayı kutlamaları, teşekkürlerimiz hk.


 17.01.2015 
İstanbul Ramada Hotel TekstilkentDeğerli Lion ve Leo Liderlerimiz,
Sevgili Lions Ailemiz,

Lions Ailemizin Değerli üyeleri, Başkanlarımız ve Kabine Görevlileri ile Lion ve Leo liderlerimizle birlikte olmak ve Kurucular ayını kutlamak, 1. Yarı yıl hedefleri, kriterlerine uygun teşekkürlerimizi sunmak amacı ile düzenlediğimiz toplantımız 17 Ocak 2015 günü Ramada Tekstilkent Hotelde gerçekleşti.

Yeni Yılda yeni ve güzel bir mekânda buluştuk.

Sabah Kahvaltısı ile başlayan buluşmamıza katılan Kulüp Başkanlarımız, Kabine üyeleri Görevliler, Hizmet liderleri ,20.Yıl Divanımız, Onur  Komitesi üyelerimiz, Leo Liderler ve Genel Yönetmen Takımızın, Yönetim Kurulumuz  birlikteliğinde gün boyu  devam etti..

Toplantı için özenle hazırlanan Sekretaryamız ve Saymanımız karşılamadan başlayarak, toplantı boyunca gündem akışının dikkatle sürmesi ve devamı için çalıştılar.

Genel Yönetmen olarak toplantımızın önemi, amacı ve gönüllük, toplumsal sorumluluk bilinci içinde, görev alma, var olma anlayışımızın değeri hakkında açıklamalarımı, ricalarımızı paylaşma fırsatı buldum.

Ülkemizin Aydın, Hizmete hazır Türk Lion’larına ihtiyacı oluğu inancı ile tam katılımla, ara vermeden göreve davet mesajımı verdim.

Kurucu Genel Yönetmenimiz PCC Timur Erk’in Kuruluş ve Kurucular ayının anlamını vurgulayan konuşmasından sonra Kurucular andımızı el ele tekrar etme fırsatını bulduk.

Dönem hedefleri ve programı kapsamında 1. yarıyılda gerçekleşen etkinliklerin pp sunumunu keyifle izledik. Konuk Konuşmacımız Dr. Yusuf Fikret Umur Yurdumuza sığınmakta olan Mültecilerin durumunu, ihtiyaçları ve Ülkede gelişen dramı yansıtan sunumu bizi etkiledi.

Bu konuda Yönetim Çevremizin programını, katkılarını ve Suruç’a Türk ve İsveç Lion’ları olarak verilen hizmeti paylaştık. İşbirliği içinde ortak proje geliştirmek üzere teklifi değerlendirme sözü verdik.

Sekreterimiz Oğuz Biçer ve Saymanımız Necmi Gürsoy mesajlarını vererek kulüplerden beklentilerini ilettiler.

Lises Vakfı Başkanımız PDG Özden Dallı Vakıfla ilgili bilgi verdi. Desteklerimizin önemini vurguladı.

Leo Yönetim Çevresi Başkanımız Ecem Karaca sunumunu yaptı. Mardin de Kitaplık projesini anlattı. İçten kutladık. Gurur duyduk…

Leo yönetim Çevreleri MD Başkanı Caner Duru Leo hizmetleri ve Leo-Lion dayanışmasının önemini vurguladı.

1.Yarı yıl değerlendirmeleri sonunda  elde edilen başarılar için Kulüplerimizin üye kazanımları, Global  ve etkin hizmetleri ,projeleri  ve Kabine  görevlileri, Kesim ve Bölge Başkanları  liderlikleri için hazırlanan teşekkür belgeleri, GMT-GLT pinleri, LCI dan isme gelen 10-40 arası devam pinleri  ve özel ödüller görevlilere,  tek tek davet edilerek  verildi..

Katılarak onur veren Genel Yönetmenlerimiz Ömer Faruk Ergün, Özden Dallı, Nilgün Niord, Latife Baştuğ, Aysan Şakar ve PCC Timur Erkle, Kesim Başkanlarımızla, Bölge Başkanlarımız, Genel Yönetmen takımımız ve Leo Liderlerimiz Ecem Karaca ve Caner Duru ile Kurucular ayı Pastamızı kestik.

Lion ve Leo dostlarımızın, Konuklarımızın alkışları ile coşkuları içinde mutluluk ve kıvanç duygularımızla birbirimizi kutladık. Motivasyon ve ileriye yönelik çalışmalar için güç katan bir günü paylaştık.

Altın Lale Dönemi ve Preston Dönemi hedefleri içinde 2. yarıyılda üstümüze düşen görev ve sorumlulukları her Lion ve Leo ile gerçekleştirmek kararlılığı içinde çalışmalara hız verdik.

Dünyada ve Ülkemizde güçlü yerimizi korumak, eksiksiz her Lion’un ve Leo’nun aynı görev anlayışı ile yer almasını sağlamak üzere Yeni yılda başarılara ulaşmak istiyoruz.

Genel Yönetmen Ziyaretleri ve etkinliklerimizde sizlerle paylaştığımız her anın ve her hizmetin çok değerli olduğunu gururla tekrarlamak istiyorum.

**Siz olmazsanız bir eksiğiz** sözüne inanarak, Üyelerimizi hizmete davet etmek, kazanmak, yeni üyelerle, yakınlarımızla genişlemek,  Leo’larımızla Lions’a ve topluma enerji ve güç katmak için kararlıyız. Söz alanlar ve katılanlar da bu dileklere destek verdiler. Lions ailemizin ortak görüşü ve dayanışması ile sorunları aşıp, güçlenerek, başarıları kucaklayacağız.

23 Şubat günü Uluslararası Başkanımız Preston ve eşinin ziyaretinde Yönetim Çevremiz davetimizi düzenleyeceğiz. Her kulübümüzün katkısı ile başkanlarımızla karşılayacağız. Kabinemizle, Genel Yönetmenlerimizle büyük bir katılım ve berberlik içinde ev sahibi olmayı,  diliyoruz.

Böylesine güzel beklentilerle, keyifle geçen toplantımız,

Genel Yönetmen takımımızın güzel dilekleri ile ortak umutlarla, yeni etkinliklerde ve projelerde buluşmak dileği ile sona erdi.

Sonsuz teşekkürlerimle sunuyor. Esenlikler içinde  nice başarılara ulaşmayı  diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,

Pedagog A.Şima Sunder
Genel Yönetmen
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder